Telefon +48 664 753 539   Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych klienta 

 

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) /Dz.Urz.WE L119 z 4.05.2016, str.1/ – dalej zwana RODO, informuję, że: 

 

I.  Administrator danych osobowych

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Maciej Małeczek zamieszkały ul. Rejtana 22/40 35-310 Rzeszów NIP 6852059168 tel. 664753539 E-mail: maciejmaleczek@gmail.com  zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych: 

Imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon, dane dotyczące stanu zdrowia, dane metryczne i biometryczne takie jak wzrost, waga, sposób żywienia, itp.

 

 II.  Cele przetwarzania danych i podstawa prawna

Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu realizacji usługi, w szczególności realizacji treningu personalnego, ustaleniu planu żywieniowego i planu treningowego oraz przeprowadzenia konsultacji.

 

III. Udostępnianie danych osobowych

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.

 

IV. Okres przechowywania danych osobowych

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres jednego roku od skorzystania z ostatniej usługi. 

 

V. Przysługujące prawa

Przysługuje Pani/ Panu prawo do: dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Z powyższych uprawnień może Pani/Pan skorzystać składając wniosek w formie pisemnej na adres j.w. do administratora danych. 

 

VI. Wymóg podania danych

Podanie przez Panią/Pana dane osobowe są dobrowolne ale konieczne dla przeprowadzenia usługi. 

 

VII. Informacja o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji w tym o profilowaniu

Uzyskane dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.